Mulberry silkkityynyliinasetti hiuksille ja iholle
Jiaxin mumberry silkkityynyliinasetti hiuksille ja iholle on luonnollinen lämpötilansäätäjä, joka on ihoystävällinen ja kosteuttaa auttaa tuntemaan olonsa viileäksi kesällä ja lämpimäksi talvella, nautit makeista unista.
Silkkityynyliina
Silkki ravitsee ihoa, ehkäisee ihon ikääntymistä, puhdistaa ihoa. Erityisesti herkälle iholle ja herkälle iholle. Sulkeminen: Piilotettu vetoketju sivussa
SILKKI SCRUNCHIES
Pidä hiustyylisi, ole aina paras valinta hiustenhoitoasi, voi pitää hiukset joustavina ja sileinä.
Uppoudu puhtaaseen ylellisyyteen tällä ylellisellä kauneusnukkusetillä, kokoelmalla puhdasta silkkiä, jotka on suunniteltu poikkeuksellisen unen ja säteilevän hehkun mielessä. Silkki on luonnollinen kehon lämpötilan säätelijä. Se auttaa edistämään solujen korjausta unen kautta luomalla pehmeimmän ja mukavimman ympäristön.
HOITO
Pistepuhdista silkki haalealla vedellä.
Muille tavaroille suositellaan ammattimaista kuivapesua.
Käsinpesu tai konepesu verkkopesupussissa haaleassa vedessä (30 astetta) miedoimmalla mahdollisella pesuohjelmalla.
Minimoi linkousaika.
Älä käytä valkaisuainetta
Ei rumpukuivausta.
Ripusta kuivaksi, jos mahdollista, vältä suoraa auringonvaloa.
Käytä neutraalia tai erityistä silkkipesuainetta.
Pidä poissa lemmikkien ja terävien esineiden ulottuvilta.
Jiaxin mumberry silkkityynyliinasetti hiuksille ja iholle
| JXSU2-001 | |
| Silkkisetti on valmistettu 100 % mulperisilkistä. Se on luonnollinen lämpötilansäädin, joka on ihoystävällinen ja kosteuttava, mikä auttaa tuntemaan olosi viileäksi kesällä ja lämpimäksi talvella, jolloin voit nauttia makeista unista. | |
| Tuotenimi: | Jiaxin silkki |
| Mallinumero: | JXSU2-001 |
| Tuotetyyppi: | Kauneus silkkisetti |
| Materiaali: | 100 % satiinisilkkiä, 16/19/22/25/30 mm silkkiä |
| Paksuus: | 16 mm tai räätälöity |
| Käyttö: | Ihonhoitoon ja hyvät yöunet missä ikinä oletkin |
| Sertifiointi: | OEKO TEX -100/ 6A (paras arvosana) |
| Mukana: 1X silkkityynyliina 1X silkkiscrunchies | Koko: 51 x 66 cm |
| Koko: halkaisija 3,5 cm | |
| Väri/kuvio: | Kiinteä tai räätälöity |
| Ominaisuus: | Kestävä, hengittävä, mukava, turvotusta estävä |
| Kausi: | Koko kauden |
| Design: | Hyväksy mukautetut mallit |
| Logo: | Hyväksy mukautettu logo |
| Kankaan viimeistely: | Yksivärinen / painatus / kirjonta / hiekkapesu |
| Tyyli: | Kaksipuolinen silkki |
| MOQ: | 1 kpl |
| Esimerkki toimitusaika: | 3 päivää |











ZHEJIANG JIAXIN SILKKI CORP.% 2c LTD.
JIAXIN SILK, perustettu vuonna 1984, johtava silkkiteollisuuden yritys. Sijaitsee Jiaxing Cityssä, joka tunnetaan silkkikaupungina muinaisista ajoista yli 2000 vuoden ajan. Erityisesti silkkityynyliinasarjaa olemme myyneet kaikkialla maailmassa.
★Asiakkaita yli 70 maassa
★Yli 100 hehtaaria tuotantolaitoksia
★Oma cocoonin tuotantotehdas
★Oma kudonta- ja värjäystehdas
★Omat vaatteet, vuodevaatteet, muotiasustetehdas
★ Henkilökuntaa yli 3000
Toivomme voivamme luoda kauneutta asiakkaillemme laadukkaalla mulperisilkillämme. Yhdistelmä terveyttä, pehmeyttä, ihonhoitoa, kiiltoa ja muotia.

Olemme saaneet ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS ja muut kansainväliset sertifikaatit erilaisiin markkinavaatimuksiin.





Suositut Tagit: Mulberry silkkityynyliinasarja hiuksille ja iholle, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti
Saatat myös pitää
Lähetä kysely















