Mulberry silkkityynyliina kaupassa 22mm ympäristöystävällinen
| JXSPE22-002 | |
| Mulberry Silk tyynyliina kaupassa 22mm ympäristöystävällinen | |
| 100 % Mulberry Silk tyynyliina ympäristöystävällinen | |
| Tuotenimi: | Jiaxin silkki |
| Mallinumero: | JXSPE22-002 |
| Materiaali: | Kudottu kangas, 100 % satiinisilkki, 16/19/22/25/30 mm silkki |
| Sertifiointi: | OEKO TEX -100/6A (paras laatu) |
| Kankaan viimeistely: | Yksivärinen / painatus / kirjonta / hiekkapesu |
| tyyli: | Kaksipuolinen silkki, jossa kirjekuoripää |
| Väri/kuvio: | Kiinteä tai räätälöity |
| Ominaisuus: | Kestävä, ilmaa läpäisevä, ryppyjä estävä |
| Kausi: | Koko kauden |
| Huonetila: | Makuuhuone |
| Design: | Hyväksy mukautetut mallit |
| Logo: | Hyväksy mukautettu logo |
| Koko: | 51 * 76 cm tai räätälöity |
| Ihotyyppi: | Kaikki ihotyypit |
| Käyttää: | Hotelli, koti, sairaala |
| MOQ: | 1 kappale |
| Esimerkki toimitusaika: | 3 päivää |
Kirjekuoren sulkemispäädyn muotoilu helpolla päälle- ja poiskytkemisellä nopeuttaa tyynynvaihtoprosessia tuoden miellyttävän kokemuksen. Sitä kutsuttiin myös kauneustyynyliinaksi.
Kun makaat Jiaxinin erittäin pehmeän ja sileän luonnollisen silkkityynynpäällisen päällä,'heräät terveemmällä iholla ja hiuksilla! Mutta auttaa myös säätelemään kehon lämpötilaa.
Mulberry-silkkikangastyynynpäälliset tuntuvat ihoa viileämmiltä kesällä ja lämpimämmiltä talvella ja auttavat sinua saamaan äärimmäisen hyvät yöunet' Silkkityynyliina on yksi parhaista sijoituksista yleiseen terveyteen ja hyvinvointiin.
Se on myös parhaita lahjaideoita äitienpäivälahjoihin tyynyliina, tyynyliina isänpäivälahjoihin, silkkityynynpäällinen isänpäivälahjoihin miehille.
On olemassa useita kauneustuotteita, jotka lupaavat tehdä taikuutensa nukkuessamme, mutta yksi vinkki, jota suosittelemme lämpimästi, on korkealaatuinen silkkisatiinityynyliinamme. Nämä kiiltävät kankaat voivat tehdä ihmeitä sekä hiuksillesi että ihollesi, ja oikealla tyynyliinalla nukkuminen voi merkitä eroa terveiden ja kiiltävien tai himmeän vaurioituneiden lukkojen ja himmeän löysän tai kiinteän ihon välillä. ja säteilevä.


















Suositut Tagit: Mulberry silkki tyynyliina kaupassa 22mm ympäristöystävällinen, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti
Saatat myös pitää
Lähetä kysely















