Natural Silk Throw Tyynyliina Eyemask Nukkumissetti 19mm
Mahdollisuudet ovat erityisen yö syvä uni on aiheuttanut tuhoa hiuksissasi ainakin kerran aiemmin, mutta parhaat silkkityynyliinat voivat auttaa sinua välttämään hullun sängynpään tulevaisuudessa.
Sen lisäksi, että hiustyylisi pysyy ehjänä, sileä rakenne estää kitkan aiheuttaman hiusten katkeamisen (mitä voi tapahtua tavallisissa puuvillatyynynpäällisissä). Lisäksi silkkityynyliinan päällä nukkuminen voi auttaa estämään ryppyjä, joten niiden tuominen makuuhuoneeseen voi vaikuttaa positiivisesti hiuksiinjaiho, ja kukapa ei sitä haluaisi?
| JXSU2-004 | |
| Natural Silk Throw Tyynyliina Eyemask Nukkumissetti 19mm | |
| Silkkisetti on valmistettu 100-prosenttisesta Mumberry-silkistä. Se on luonnollinen lämpötilansäädin, joka on ihoystävällinen ja kosteuttava, mikä auttaa tuntemaan olosi viileäksi kesällä ja lämpimäksi talvella, jolloin voit nauttia makeista unista. | |
| Tuotenimi: | Jiaxin silkki |
| Mallinumero: | JXSU2-004 |
| Tuotetyyppi: | Luonnonsilkkisetti |
| Materiaali: | 100 prosenttia puhdasta silkkiä, 16/19/22/25/30 mm silkkiä |
| Paksuus: | 19 mm tai räätälöity |
| Käyttö: | Ihonhoitoon ja hyvät yöunet missä ikinä oletkin |
| Sertifiointi: | OEKO TEX -100/ 6A (paras arvosana) |
| Tuotteet, mukaan lukien: 1X Silk Throw tyynyliina 1X Silk Eyemask | Tyynyliinan koko: 31 x 29 cm |
| Silmämaskin koko: 23 x 10 cm | |
| Väri/kuvio: | Kiinteä tai räätälöity |
| Ominaisuus: | tuntuu kuin nukkuisi vedessä |
| Kausi: | Koko kauden |
| Design: | Hyväksy mukautetut mallit |
| Logo: | Hyväksy mukautettu logo |
| Tyyli: | Kaksipuolinen silkki |
| MOQ: | 1 kpl |
| Esimerkki toimitusaika: | 3 päivää |











ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
★Asiakkaita yli 70 maassa
★Yli 100 hehtaaria tuotantolaitoksia
★Oma cocoonin tuotantotehdas
★Oma kudonta- ja värjäystehdas
★Omat vaatteet, vuodevaatteet, muotiasustetehdas
★ Henkilökuntaa yli 3000
Toivomme voivamme luoda kauneutta asiakkaillemme laadukkaalla mulperisilkillämme. Yhdistelmä terveyttä, pehmeyttä, ihonhoitoa, kiiltoa ja muotia.

Olemme saaneet ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS ja muut kansainväliset sertifikaatit erilaisiin markkinavaatimuksiin.





Suositut Tagit: luonnonsilkki tyynyliina silmänaamari nukkumissetti 19mm, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti
Saatat myös pitää
Lähetä kysely


















